Klávesové zkratky na tomto webu
Skočit na obsah

O nás

U vzniku vlasového a kosmetického studia Swing v roce 2000, stály tři profesionální kadeřnice se stejným názorem na poskytování komplexní péče o vlasy. Petra Novotná, Helena PřibylováAlena Bůžková.

Jejich zásluhou vzniká vlasové studio, jehož cílem vždy bylo a je poskytovat všem zákazníkům prvotřídní služby. Dámám, pánům i dětem. Proto je studio Swing od samého začátku certifikovaným partnerem společnosti Wella, která se věnuje vlasové péči už více než sto let.

Díky tomu vám poradíme nejen s volbou účesu či barvy, ale také doporučíme vhodné produkty pro vaše vlasy. Pro správnou výživu nebo zlepšení jejich zdraví.

Od vzniku vlasového studia se naše služby postupně rozšiřují. V současné době, kromě vlasové péče, nabízíme kosmetiku, depilace, masáže a také prodlužování řas.

Naše vlasové studio najdete stále na stejném místě. Na kladenské hlavní třídě, v 1. patře domu č. 683 ve Váňově ulici. Od té doby se interiér našeho studia samozřejmě několikrát změnil. Vždy s ohledem na větší pohodlí a lepší služby pro naše zákazníky. Ale věci, na kterých nám záleží, zůstávají stále stejné. Příjemná atmosféra, občerstvení s dobrou kávou nebo dětský koutek.

Těšíme se na vaší návštěvu.

Loga společností Wella, Yonka, System Professional a SebastianSpona

Najdete nás na Ikona FacebookIkona Pinterest

O nás | Mapa stránek | Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů

Poštovní adresa Poděbradova 923, 272 01 Kladno | Telefon +420 312 245 901 | zc.gniwsoiduts@ofni Email

© 2011 Swing - vlasové a kosmetické studio

Zpět na začátek stránky ↑

TOPlist